Sveiki atvykę į Memel Tattoo Convention’2018/07/06-07-08!

2018-ų metų liepos 6, 7 ir 8 dienomis, pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, naujoje ir modernioje meninėje erdvėje „Kultūros fabrike“ vyks didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ”MEMEL TATTOO CONVENTION“

3-is dienas, 3-ijuose aukštuose, apie 3000 kvadratinių metrų ekspozicijos ir daugiau nei 180 meistrų.

Konvencijoje dalyvaus talentingiausi meistrai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Renginio metu Jūs turėsite puikią galimybę parodyti savo darbus, sudalyvauti daugybėje konkursų, pamatyti kaip dirba kiti meistrai, susitikti su bendraminčiais ir praleisti nepakartojamą laiką kartu su savo bičiuliais.

Konvencijos metu gerą nuotaiką lankytojams ir dalyviams užtikrins grojanti gyva muzika, DJ’ai bei viso renginio metu vyksiančio šou programos staigmenos! Daugybe pramogų dalyviams bei žiūrovams.
Video iš 2016-ų metų renginio rasite čia>>>

Renginį pristato ir organizuoja:

Danielius Djačkovas “Danistattoo” studija (www.danistattoo.lt)
Aurimas Mockus “Vakarų istorijos fondas” (www.memelmoto.lt)

🇱🇹️ Na štai, skubame visiems pranešti, …

🇱🇹️ Na štai, skubame visiems pranešti, …

🇱🇹️ Na štai, skubame visiems pranešti, kad didėja tikimybė, kad 2019-ųjų metų "Baltic Tattoo Convention" renginys vyks Kaune! Belieka sulaukti tik Kauno valdžios pritarimo. O kas liečia Vilnių, tai už pagalbą apsisprendžiant dėl Kauno, galime padėkoti nebent ŠMC astagmatiniam požiūriui, kuris iki šiol ignoruoja mūsų užklausas... P.S. girdėjome gandus, kad ten reikia eiti tartis ne el. laiškus rašant, o "pasiūlymą" į storą voką įdėjus ir į reikiamas rankas padavus... Sėkmės ŠMC vadovams! Su tokiu požiūriu "toli" nueisite... #baltictattooconvention ............................................................. 🇬🇧️ Well, here we are in a hurry to announce to everyone that likelihood 2019th "Baltic Tattoo Convention" will take place in Kaunas! Only the consent of the Kaunas government is to be obtained. And what about Vilnius? We can thank only the "Modern Art Center's" astagmatical approach, which up till now is ignoring our inquiries ... and it is helped us to decide to move to Kaunas.
Kaip jau turbūt pastebėjote, mūsų renginys …

Kaip jau turbūt pastebėjote, mūsų renginys …

Kaip jau turbūt pastebėjote, mūsų renginys įgauna kitokį mastą ir keičia pavadinimą į —>Baltic Tattoo Convention. Artimiausiu metu paskelbsime ir kitos naudingos informasijos... Sekite mus ir Instagram @baltic_tattoo_convention #baltictattooconvention ................................... As You can see our event is changing name and hopefully will become much bigger one —> Baltic Tattoo Convention. Soon we will announce more useful information... stay tuned. And also You can follow us on Instagram @baltic_tattoo_convention