Sveiki atvykę į Memel Tattoo Convention’2018/07/06-07-08!

2018-ų metų liepos 6, 7 ir 8 dienomis, pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, naujoje ir modernioje meninėje erdvėje „Kultūros fabrike“ vyks didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ”MEMEL TATTOO CONVENTION“

3-is dienas, 3-ijuose aukštuose, apie 3000 kvadratinių metrų ekspozicijos ir daugiau nei 180 meistrų.

Konvencijoje dalyvaus talentingiausi meistrai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Renginio metu Jūs turėsite puikią galimybę parodyti savo darbus, sudalyvauti daugybėje konkursų, pamatyti kaip dirba kiti meistrai, susitikti su bendraminčiais ir praleisti nepakartojamą laiką kartu su savo bičiuliais.

Konvencijos metu gerą nuotaiką lankytojams ir dalyviams užtikrins grojanti gyva muzika, DJ’ai bei viso renginio metu vyksiančio šou programos staigmenos! Daugybe pramogų dalyviams bei žiūrovams.
Video iš 2016-ų metų renginio rasite čia>>>

Renginį pristato ir organizuoja:

Danielius Djačkovas “Danistattoo” studija (www.danistattoo.lt)
Aurimas Mockus “Vakarų istorijos fondas” (www.memelmoto.lt)

Dar keletas ‘kitokių’ įamžintų akimirkų, …

Dar keletas ‘kitokių’ įamžintų akimirkų, …

Dar keletas 'kitokių' įamžintų akimirkų, kurias užfiksavo Rytis Zlatkus. AČIŪ Ryčiui už nuotraukas!!! ............................................. Some more different kind of photos from Rytis Zlatkus. THANK You very much for captured moments!!! #lithuaniatattooconvention #memeltattooconvention
Taigi, praėjus savaitei po konvencijos, …

Taigi, praėjus savaitei po konvencijos, …

Taigi, praėjus savaitei po konvencijos, pristatome pirmuosius įspūdžius iš renginio, kuriuos užfiksavo Vytautas Petrikas. Dar karta AČIŪ visiems, kurie sudalyvavo!!! #lithuaniatattooconvention #memeltattooconvention .............................................. So, one week after convention, we present You first expressions which was taken by Vytautas Petrikas. Once again, huge THANKS for all who came!!!